Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama ile işinizi güçlendirin. Spesifik iş hedeflerinize uygun bir plan yapıyoruz ve işletmenizi yeni potansiyel müşterilerin önüne çıkarmak için kısa ve uzun vadeli kampanyalar oluşturabiliriz . Stratejik ve planlı dijital pazarlama, işletmenizi rakiplerinizin önüne geçirir. Bunlar, arama motoru optimizasyonu kampanyaları, sosyal medya yönetimini, blog yönetimini ve Google ücretli reklamcılığını içerir.

adwords
Google Adwords Reklamları
SEM

Daha fazla tıklama, daha fazla trafik, daha fazla iş. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi insanların önüne çıkarmak organik olarak zor olabilir, özellikle de sıfırdan başladıysanız. Tıklama başına ödeme reklamcılığı , işletmenizin web'de daha fazla kişinin önünde görünmesi için gereken desteği sağlar . Ancak bu sadece daha fazla insanın önünde görünmekle ilgili değil. Hizmetinizle veya sattığınız ürünle ilgilenen doğru kişilerin önünde görünmekle ilgilidir.

seo
Arama Motoru Optimizasyonu
SEO

Arama motoru optimizasyonu; Öncelikle işinizi anlıyoruz ve tam olarak ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış SEO hizmetlerini uygun bir fiyata sunuyoruz. İşletmenizi organik arama sonuçlarında olmasını istediğiniz yere konumlandırmak için teknik uzmanlık, heyecan verici içerik ve güvenilir geri bağlantıların mükemmel kombinasyonunu oluşturuyoruz. Her zaman Google ve diğer arama motoru kurallarına bağlı kalıyoruz. En son pazarlama normlarıyla güncel kalmak her zaman temel amacımızdır.


influencer
Influencer Marketing
Fenomenler

Etkileyici pazarlama, temel düzeyde sosyal medya pazarlamasının bir türüdür. Etkileyicilerden, yani özel bir sosyal takipçiye sahip olan ve kendi alanlarında uzman olarak görülen bireylerin onaylarını ve üründen bahsetmelerini kullanan bir tür sosyal medya pazarlamasıdır. Etkileyici pazarlama, sosyal etkileyicilerin takipçileriyle oluşturdukları yüksek güven nedeniyle çalışır ve onlardan gelen öneriler, markanızın potansiyel müşterileri için bir sosyal kanıt şekli olarak hizmet eder.

mailing
E- Mail Pazarlama
Mailing

Günümüzde e-postalar, dijital pazarlama stratejisinin her zamankinden daha güçlü bir aracıdır. E-posta Pazarlama stratejisi olağanüstü yatırım getirisi sağlar. Hedefleriniz, müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizle doğru bir şekilde yankılanacak mükemmel bir e-posta kampanyası oluşturmak amacıyla, sunduğunuz tüm hizmetler ve ürünleriniz hakkında bilgi toplamak için zaman ayırıyoruz. Her E-posta Pazarlama kampanyası oldukça etkilidir, kusursuzdur ve müşterilerle her temas noktasında etkileşim kurmanıza olanak tanır.


sosyal medya
Sosyal Medya Pazarlaması
SMP

Facebook ve diğer sosyal medya platformlarının kesin hedefleme gücünden yararlanma. Etkileşimi ve dönüşümleri artırmak için markaların hedef kitlelerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz. W16'da, herhangi bir sektördeki markaları tanıtmada sosyal reklamcılığın önemini anlıyoruz. Facebook / Instagram, LinkedIn, TikTok, Snapchat, YouTube ve Twitter dahil tüm sosyal kanallarda reklam verme konusunda derin bir anlayışa sahibiz. Tüm sosyal reklam platformlarında artan rekabetle birlikte, rekabeti yenmek ve doğru kitlelere ulaşmak için kaliteli reklamlarla sağlam bir strateji uygulamak çok önemlidir.

remarketing
Yeniden Pazarlama
Remarketing

Yeniden pazarlama (yeniden hedefleme olarak da bilinir), web sitenizi daha önce ziyaret etmiş veya işlem yapmış kişilere reklamlarınızı sunma taktiğidir. Yeniden pazalarlama (Remarketing), sitenize giren müşterinizin tarayıcısına çerezleri, javascript etiketi (piksel olarak bilinir) kullanma işlemidir. Çerez daha sonra, kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda etkileşime girdiği veya aradığı ürün ya da sayfalara bağlık olarak, Google Ads aracılığı ile farklı sitelerde reklamınızı görüntüleyecektir. Yeniden pazarlama, belirli bir ürünü veya teklifi tanıtmak veya potansiyel müşteri oluşturma gibi belirli bir dönüşüm hedefine ulaşmak için kullanılabilir